CZ Route 66


Kalendář akcí

 • AKCE PŘESUNUTA NA NEURČITO!

  AKCE PŘESUNUTA NA NEURČITO Zdravíme všechny Rouťáky.   Dva roky jsme stáli na semaforech na červené. Už jsme mohli jet, ale my nevěděli jakým směrem.    Za ty 2 roky se od posledního ročníku dost věcí změnilo. My jako organizátoři jsme stále vymýšleli jak a co a kdy. Pak jsme byli nuceni opět akci přesunout a…

  více

 • VIII. sobotní přejezd české Route 66

  VIII. ročník přejezdu české Route 66 je tady! Na náměstí T. G. M. v Příbrami se uvidíme v sobotu 13. 4. 2019. Tento ročník se ponese v zaběhnutém duchu.

  více

 • VII. sobotní přejezd české Route 66

  VII. ročník přejezdu české Route 66 se pojede tentokrát v sobotu a to 28.4.2018. Tento ročník se ponese v zaběhnutém duchu, avšak můžete čekat několik novinek, jelikož od tohoto ročníku je organizace české Route 66 předána do rukou příbramského spolku COWÁRNA.

  více

 • Jubilejní VI. nedělní přejezd české Route 66

  Nejkratší silnice s číslem 66 na světě letos slaví 20. výročí! Na jubilejním VI. přejezdu společně pokřtíme knihu o její historii. Buď u toho i ty! Aukce o knihu s výrobním číslem 66. Výtěžek bude věnován na podporu památníku Vojna Lešetice.

  více

 • V. nedělní přejezd české Route 66

  RouteCafe bude kmotrem nejkratší silnice s číslem 66 na světě! RouteCafe je nová značka kávy v plechu určená motoristům. Jen na V. nedělním přejezdu české Route 66.

  více

 • IV. nedělní přejezd české Route 66

  Projeď se po nekratší silnici s číslem 66 na světě! Zúčastni se IV. nedělního přejezdu české Route 66. Burgery jako v Americe!

  více

 • III. nedělní přejezd české Route 66

  Letos se při příležitosti III. nedělního přejezdu české Route 66 projedeme kolem famózní benzínky v Art Deco stylu v Milíně!

  více

 • II. nedělní přejezd české Route 66

  II. nedělně-sváteční přejezd české Route 66 se opět hlásí o slovo! Pojeď s námi a oslav otevření nové sezony tím nejstylovějším způsobem. Přejetím české Route 66 na motocyklu či v automobilu.

  více

 • I. nedělní přejezd české Route 66

  I. organizovaný nedělně-sváteční přejezd české Route 66 je realitou… Pojeď s námi a oslav otevření nové sezony tím nejstylovějším způsobem. Přejetím celé Route 66 na motocyklu či v automobilu.

  více